home


Intergemeentelijk samenwerkingsverband voor milieu

Zuid IIIIndustrielaan 189320 Aalst (Erembodegem)T (053) 83 88 48F (053) 83 44 22info@ilva.beRoute

Voorstelling AFVALKALENDER I NIEUWSARCHIEF I SITEMAP      

Organigram

Op onderstaande pagina’s vindt U het organigram van ILvA met de contactgegevens van de verantwoordelijken van de verschillende afdelingen.

 Voorzitter  
 

Voorzitter : Maarten Blommaert




  Directie  
 

Algemeen Directeur : Bart Rooms
053/83 88 48
Bart.Rooms@ilva.be

Adjunct-Directeur : Ingrid Depessemier
053/83 88 48
ingrid.depessemier@ilva.be



 Secretariaat  
 

Diensthoofd : Mieke Schollaert
053/83 88 48
mieke.schollaert@ilva.be



 IT  
 

Diensthoofd : Jeroen Coenaerts
053/83 88 48
jeroen.coenaerts@ilva.be



 Algemene milieudienst  
 

Adviserend Directeur Milieu : Luk De Ceukelaire
053/83 88 48
luk.de.ceukelaire@ilva.be



 Personeel  
 

Diensthoofd : Marleen Casteur
053/83 88 48
marleen.casteur@ilva.be



 Juridische Dienst  
 

Adviserend Directeur Juridische Dienst : Jeroen Van der Meeren
053/83 88 48
jeroen.van.der.meeren@ilva.be



 Inzameling  
 

Diensthoofd Planning : Mieke Kasier
053/83 88 48
Mieke.Kasier@ilva.be

Diensthoofd Recyclageparken : Erik De Ridder
053/83 88 48
erik.de.ridder@ilva.be



 Afvalverwerking  
 

Adviserend Directeur Afvalverwerking : Bart Vandecatseye

053/83 88 48

bart.vandecatseye@ilva.be



 Public relations  
 

Adviserend Directeur Public Relations : Tina Verraes
053/83 88 48
tina.verraes@ilva.be



 Financiën  
 

Diensthoofd Financiƫn : Isabel Van der Hoeven
053/83 88 48
isabel.van.der.hoeven@ilva.be



 Garage  
 

Diensthoofd : Peter Croeckaert
053/83 88 48
peter.croeckaert@ilva.be